Paketleme

Avrupa nakliyat ile gerçekleştireceği taşıma öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.

kırılacaklar

 

evden eve nakliyat’ın en önemli konusu iyi paketlemedir. Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacak şekilde paketlenir. Avrupa evden eve taşımacılık mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve özel nakliye battaniyeleri ve ya isteğe göre özel balonlu naylonlar ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır.

masa ve sandalyaler

Avrupa evden eve taşımacılık ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.Paketlemede en iyi ambalaj şekli temiz kağıt dışına baloncuklu naylon ve kutulamadır. bütün vitrin süsleri ve değerli porselen v.b. eşyalar öncelikle iyi   sarılmalı kutulanmalıdır.
elemanlarımız  bu işleri sırasıyla yapıp kutulama işleri bitince taşımaya geçeceklerdir. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir.

slide-2

Her paketlemede koli bantlarla paket mutlaka güçlendirilir.Mobilyaların demontesi bulundukları yerde yapıldıktan sonra baloncuklu naylon ile ambalajlanır.Demontesi yapılan mobilyalar yeni adreste tekrar monte edilir.Kitap, ayakkabı, mefruşat ve diğer ufak eşyalar ayrı ayrı karton kutulara konur. Koltuk, vitrin, piyano ve diğer hacimli eşyalar havalı naylonla ambalajlanır.Kırılacak cam, tablo vb. eşyalar havalı naylon ve kâğıtla sarılıp özel mukavva kutulara yerleştirilir

sandalye ve sehpaların paketlenme şekli  .. firmamızın ev taşıma esnasından çektiği paketleme resimleri

03

çam masa ve koltuk takımının paketlenme şekli

istanbul ankara